...

DJ Perszol

Dziękuję za każdą opinię -jesteście wielcy

DOSKONAŁA
72 opinii na
Dawid Sołtys
Dawid Sołtys
2021-11-23
Świetna zabawa, dobra muzyka. Dj potrafi zdziałać cuda, zaciągnąć wszystkich na parkiet. Polecam.
Czytaj więcej
st ich
st ich
2021-11-23
Miroslaw Zawadzki
Miroslaw Zawadzki
2021-11-22
Tomasz Walczak
Tomasz Walczak
2021-11-22
DJ Perszol najlepszy. Pełen zaangażowania duże serducho .Polecam Wszystkim
Czytaj więcej
Tomek W (Irytek)
Tomek W (Irytek)
2021-11-17
Super gość. Świetny na imprezkę.
Czytaj więcej
Paweł Bednarek
Paweł Bednarek
2021-09-30
Powiem szczerze , Daniel sprostał wszelkim oczekiwaniom zarówno naszym , jak i wszystkich zaproszonych gości . Przez całe wesele nie było czasu na nudę . Każda z przygotowanych przez niego atrakcji bawiła i zaskakiwała swoją kreatywnością . Człowiek z dużym poczuciem humoru i otwartością . Cały czas pomagał dobrą radą i kontrolował by wszystko było tak jak należy . Nawet moja 70 letnia babcia roztańczyła się do 4 rano. Jednak największy ogień na parkiecie powstał gdy spełnił prośby męskiej części gości , gdy na sali rozbrzmiał scooter-fire . Tak czy siak wraz żoną jesteśmy bardzo szczęśliwi że udało nam się trafić na Daniela i Polecamy jego kunszt wszystkim młodym parą które planują wybór dj ;D.
Czytaj więcej
Jowita Lewandowska
Jowita Lewandowska
2021-09-20
Serdecznie polecamy! Świetna impreza, bardzo dużo akcesoriów do animacji, które okazały się ogromnym SZTOSEM! Daniel doskonale wyczuł gości i był mega elastyczny! A co najważniejsze nawet naszej BABCI się podobało i bawiła się przednio więc to już mówi samo za siebie, że nie mogliśmy trafić lepiej! 😀
Czytaj więcej
maniek mańkowski
maniek mańkowski
2021-09-16
Bardzo słabe prowadzenie, mało grania, bardzo długie przerwy. Dj nie potrafił poderwać gości do zabawy, brak zaangażowania. Wodzirej z niego żaden, po prostu zwykły buc. Nie wiem, może miał gorszy dzień i niestety swój nastrój przeniósł na gości i zepsuł ten ważny dzień parze młodej. Nie polecam.
Czytaj więcej
Adam Mićko
Adam Mićko
2021-09-13
Najlepszy z najlepszych
Czytaj więcej
Karolina Kulik
Karolina Kulik
2021-08-31
Śmiało mogę stwierdzić, ze to najlepszy Dj, który chodzi po tym świecie! Zabawa była gruba! Wszyscy goście wyszli zadowoleni, a wspomnienia z tego wesela będą im towarzyszyć przez najbliższych kilkanaście lat! Z całego serca będę polecać wszystkim tego Pana, bo z nim każda impreza jest niezapomniana! Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na niego, bo przez to nasze wesele było petardą!!!
Czytaj więcej
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.