DJ Perszol

DJ / WODZIREJ / KONFERANSJER

DJ Perszol

Znany też jako Daniel Wojsa – wodzirej i konferansjer Lub po prostu: specjalista od niezapomnianych wesel.

Kim jestem?

Niektórzy mówią, że człowiekiem, który urodził się z mikrofonem w ręku i kolumnami obok siebie. Pasjonatem z dystansem, który nie zamyka się na żaden gatunek muzyczny, dzięki czemu jestem w stanie grać dla wszystkich, niezależnie od ich wieku i upodobań. Od 16 roku życia zdobywam doświadczenie, co chwilę zmieniając sprzęt na jeszcze lepszy oraz uczęszczając na szkolenia związane z branżą. Wciąż udoskonalam swoją pracę, więc każda prowadzona przeze mnie impreza jest jedyna w swoim rodzaju. Jestem otwarty, elastyczny i przebojowy. Nie toleruję nudy i dbam przede wszystkim o komfort uczestników imprezy. W moim repertuarze znajdziecie dużo świeżości i humoru, posypanego dobrym stylem i gadżetami, robiącymi efekt “wow”.

Dobra

muzyka

Pozytywna

energia

Stały

kontakt

Jaki będę na waszym weselu?

1. Profesjonalny
Wszystko: od wyglądu mojego stanowiska, przez rodzaje animacji, po styl prowadzenia, będzie pasowało do Waszej wizji. Zadbam o komfort Wasz i wszystkich uczestników zabaw. Zachowując wysoką kulturę, wprowadzę sporo humoru i zadbam o najlepsze wspomnienia Waszych gości.

2. Elastyczny
W pracy kieruję się prostą zasadą: daję od siebie mnóstwo pomysłów, ale to Wy jesteście w tym dniu najważniejsi. Jestem otwarty na Wasze propozycje i zrobię wszystko, żeby impreza wyglądała dokładnie tak, jak to sobie wymarzyliście.

3. Zaangażowany
Jestem w stanie rozruszać każdego gościa. Całe wesele będę pełen energii i nie pozwolę na to, żeby atmosfera sztywniała. Przyłożę się do Waszej uroczystości nie w 100, ale w 1000%. Wszystko po to, żebyście wybawili się i wytańczyli w rytmie ulubionych kawałków.

Z wielką chęcią poprowadzę Wasze wymarzone wesele. Pozwólcie, że zdejmę z Was stres związany z martwieniem się o przebieg uroczystości.