DJ PERSZOL / WODZIREJ - DANIEL WOJSA

Moje doświadczenie, czyli krótko o mnie…

Przyszedłem na świat, kiedy jeszcze służba zdrowia funkcjonowała w miarę prawidłowo….było to w roku pańskim 1985 (zdążyłem jeszcze na dobranockę).

Przedmiotem mojej działalności jest oprawa muzyczna wszelkiego rodzaju imprez tanecznych. Posiadając odpowiednie umiejętności oraz zdobyte doświadczenie zapewniam wyśmienitą zabawę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów.
Gwarantuję, iż czas spędzony ze mną będzie obfitował w wiele radości i na długo pozostanie w Państwa pamięci.
Dobra muzyka jest najważniejszym elementem każdej imprezy tanecznej, a na pewno takiej, która ma być wspominana przez gości jeszcze przez długi czas. Ludzie bawią się najlepiej przy muzyce, którą znają, dlatego w swoim repertuarze posiadam szlagiery lat 60’, 70’, 80’, 90’ oraz aktualne hity lansowane przez stacje radiowe. Dostojny walc, latynoskie rytmy, czy coś dla miłośników mocnego, rockowego grania. Wszystko prowadzone na wysokim poziomie i ze smakiem. Angażuję w pracę całe swoje pokłady wyczucia i empatii, dostosowuje dynamikę i charakter imprezy do oczekiwań jej uczestników.
Widok bawiących się i zadowolonych gości jest najlepszym wynagrodzeniem wykonywanej przeze mnie pracy, która jednocześnie jest moją pasją.

Profesjonalnie oprawą muzyczną zajmuję się od 12 lat. Na swoim koncie mam szereg imprez okolicznościowych, firmowych, balów sylwestrowych, karnawałowych, studniówek i przede wszystkim wesel. Moja praktyka zdobyta podczas prowadzenia imprez przekłada się na wyjątkowo udane imprezy, nie tylko pod względem muzycznym, ale także organizacyjnym i konferansjerskim. Wiem, iż dla wielu osób uroczystości te, a szczególnie wesele są bardzo ważnym wydarzeniem, dlatego pragnąc sprostać oczekiwaniom, wcześniej spotykam się i ustalam ich istotne punkty z klientami. Zdobyte doświadczenie pozwala mi podzielić się cennymi wskazówkami przy planowaniu uroczystości.
Zapraszam do współpracy.

Skontaktuj się już teraz

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij