Czas trwania imprezy

l

Przyjęło się, że wesele, impreza studniówkowa, firmowa trwa zazwyczaj od 12 do 17 godzin (dla najbardziej wytrwałych;)). I tutaj ważnym aspektem jest rozpoczęcie imprezy. Planując ją w lecie najlepiej jest rozpocząć zabawę późnym popołudniem koło godziny 17:00-18:00. Zimą zdecydowanie wcześniej, bo koło godziny 14:00-15:00 (nie tyczy się to balów studniówkowych, oraz imprez firmowych przeważnie rozpoczynających się w godzinach wieczornych). Jak można zauważyć impreza najlepiej rozkręca się im bardziej jest ciemno (to zależne jest także od danego regionu w Polsce)
Jeśli impreza się przedłuża, warto ją zakończyć wcześniej, gdyż z czasem robi się nasiadówka, a efektem tego może być np. upojenie alkoholowe. Lepiej jest czuć niedosyt, a niżeli przesyt, wtedy impreza naprawdę będzie mile wspominana : )

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij